Фотографија од денеска: Чудотворната икона Брзопослушничка во Струмица

Share Button

Фотографија , направена денеска од посетител во Струмица, поклон пред Чудотворната икона Брзопослушничка

Фотографија на Dimeto Prvi.

уредник

Related Posts

Утре на Велики Петок, изведување на Светата Плаштаница низ Широк Сокак и оплакувањето Христово

Коментарите се исклучени на Утре на Велики Петок, изведување на Светата Плаштаница низ Широк Сокак и оплакувањето Христово

Create AccountLog In Your Account