Паднато дрво во битолскиот парк

Share Button

Читател до редакцијата на Новост ни испрати две фотографии од паднато дрво во битолскиот парк. Малку невообичаено бидејќи во Битола немаше невреме

 

уредник

Related Posts

“Украси” до битолска фонтана…коњски измет!

Коментарите се исклучени на “Украси” до битолска фонтана…коњски измет!

Законот за јазиците во фиока – нема рок во Уставот за Иванов да го потпише указот

Коментарите се исклучени на Законот за јазиците во фиока – нема рок во Уставот за Иванов да го потпише указот

Create AccountLog In Your Account