Сообраќајна несреќа во Битола вечерва но нема повредени

Share Button

Вечерва, околу 21:00 часот пред ресторанот Гранд Премиер, се случи сообраќајна несреќа но повредени лица нема, освен материјална штета По краткотрајниот застој во сообраќајот поради сообраќајката патот сега е прооден.

Во несреќата повредени нема, само е настаната материјална штета.

уредник

Related Posts

Истрели од огнено оружје во Чаир, полицијата е веќе таму на увид

Коментарите се исклучени на Истрели од огнено оружје во Чаир, полицијата е веќе таму на увид

Откриени сторителите на кражби во цркви во Тетово

Коментарите се исклучени на Откриени сторителите на кражби во цркви во Тетово

Полицијата вчера ја пронашла исчезната штитеничка на домот „Ранка Милановиќ“

Коментарите се исклучени на Полицијата вчера ја пронашла исчезната штитеничка на домот „Ранка Милановиќ“

Полицијата најде исчезнато дете од „25-ти Мај“

Коментарите се исклучени на Полицијата најде исчезнато дете од „25-ти Мај“

Кривична пријава за основките што претепаа соученичка во Неготино

Коментарите се исклучени на Кривична пријава за основките што претепаа соученичка во Неготино

Create AccountLog In Your Account