Ден: д.м.г

Се претера или не? Природната убавина стана безвредна! (Видео)

Share Button

(ФОТО) Овој човек ужива во затвор – еве каде вака ги третираат затворениците!

Share Button

(ВИДЕО) Купил падобран преку интернет, па скокнал од балконот на својот стан!

Share Button

Колку мажите трошат на жените, а колку на љубовниците

Share Button

Павловден во Битола

Share Button

На 13.07.2017 г. кога го празнувавме споменот на Соборот на Светите Апостоли и светиот апостол

Запознавање преку интернет – за или против?

Share Button

На сопругот му најдов девојка за да биде среќен

Share Button

Што кога ќе се заљубите во оженет маж?

Share Button

Денеска е Преподобен Александар

Share Button

Пукање во угостителски објект во Тетово – застрелан 35-годишен маж

Share Button

Полицијата започнува борба против „дивите трки“ во Скопје.И битолчаните се жалат од бучава во ноќните часови

Share Button