Фотографии од синоќешното невреме во Ораовица

Share Button

Фотографија на Cvetkoo Angelovskii.

Фотографија на Cvetkoo Angelovskii.

Фотографија на Cvetkoo Angelovskii.

Фотографија на Cvetkoo Angelovskii.

Читател до Новост ги испрати овие фотографии и известува дека синоќешното невреме во  Ораовица го искина тутунот

уредник

Related Posts

Вандализмот продолжува! Градски парк и шеталиште Битола (фото)

Коментарите се исклучени на Вандализмот продолжува! Градски парк и шеталиште Битола (фото)

„Во Македонија на македонски“, извикуваат демонстранти пред Собранието

Коментарите се исклучени на „Во Македонија на македонски“, извикуваат демонстранти пред Собранието

Латас повторно не се појави на суд

Коментарите се исклучени на Латас повторно не се појави на суд

На местото на Ќосето пристигнува Дрво на човекови права!

Коментарите се исклучени на На местото на Ќосето пристигнува Дрво на човекови права!

Create AccountLog In Your Account