НАЈНОВО :

Две лица пронајдени мртви во Кочани

Share Button

Две безживотни тела вчера биле пронајдени во приземје од куќа во село Теранци кочанско. Телата ги пронашол СМ, потстанар во семејна куќа во Кочани.

Според првичните информации се работи за машко и женско лице кои се пронајдени мртви. Се работи за машко лице со иницијали С.Г. роден 1975 во Скопје и женско лице со иницијали Ј.П родена 1992 година од Пробиштип.

Двете тела се најдени во лежечка состојба со прострелни рани во главата. Истрагата е во тек, а според првичните сознанија и кажувањата на соседите се работи за љубовна врска мегу починатите. Телата се предадени на обдукција.

уредник

Related Posts

Полицијата најде исчезнато дете од „25-ти Мај“

Коментарите се исклучени на Полицијата најде исчезнато дете од „25-ти Мај“

Тешка кражба во тобако продавница во Битола

Коментарите се исклучени на Тешка кражба во тобако продавница во Битола

СОПСТВЕНИКОТ НА ПОРТАЛОТ МАКТЕЛ САШЕ ИВАНОСКИ ЛУДУВАЛ НИЗ ОХРИД БЕЗ ВОЗАЧКА ДОЗВОЛА И ФАЛСИФИКУВАНО ВОЗИЛО!

Коментарите се исклучени на СОПСТВЕНИКОТ НА ПОРТАЛОТ МАКТЕЛ САШЕ ИВАНОСКИ ЛУДУВАЛ НИЗ ОХРИД БЕЗ ВОЗАЧКА ДОЗВОЛА И ФАЛСИФИКУВАНО ВОЗИЛО!

Кумановец кој беше пријавен за исчезнат е пронајден

Коментарите се исклучени на Кумановец кој беше пријавен за исчезнат е пронајден

Create AccountLog In Your Account