На излезот од Охрид трагичен настан

Share Button

Лице си го одзело животот скокајќи од објект на булеварот Туристичка на излезот од Охрид, информира СВР Охрид. Трагичниот настан се случил попладнево.

 

На местото на настанот во тек е увид.

OhridNews

уредник

Related Posts

Create AccountLog In Your Account