Трагедија ја потресе Македонија: Во Битола мајка си го пронајде синот мртов

Share Button

Вчера 14,15 часот во СВР-Битола, В.Т. пријавила дека на ул.„Партизанска“ од станот каде живеел нејзиниот син Ѓ.Т. (41) се ширела непријатна миризба.

Од страна на полициски службеници било излезено на местото на настанот, влезено е во станот и на подот во дневната соба било пронајдено безживотното тело на Ѓ.Т.

Од страна на лекар од екипа на Итна медицинска помош била констатирана смрт. По наредба на Јавен Обвинител, телото на починатиот било дадено за обдукција.

уредник

Related Posts

Престрелка со полициските Тигри: Едно лице убиено.МВР најави детали во текот на денот

Коментарите се исклучени на Престрелка со полициските Тигри: Едно лице убиено.МВР најави детали во текот на денот

ПУКОТНИЦИ ВО МАЛА РЕЧИЦА , ДВЕ ЛИЦА СО ПОВРЕДИ ЗАВРШИЛЕ ВО БОЛНИЦА , ДВЕ ЛИЦА ПОВРЕДЕНИ

Коментарите се исклучени на ПУКОТНИЦИ ВО МАЛА РЕЧИЦА , ДВЕ ЛИЦА СО ПОВРЕДИ ЗАВРШИЛЕ ВО БОЛНИЦА , ДВЕ ЛИЦА ПОВРЕДЕНИ

Сообраќајка на обиколницата околу Скопје, едно лице починало на лице место

Коментарите се исклучени на Сообраќајка на обиколницата околу Скопје, едно лице починало на лице место

Со “Голф” паднал во Маркова река

Коментарите се исклучени на Со “Голф” паднал во Маркова река

Create AccountLog In Your Account