Човек во Црешево не зборува кој е од каде е, ако го бара некој ако има семејство , еве контакт

Covekov se naogja vo cresevo ne zboruva dali nekoj go poznava od kade e i sto e nema pise ili neka se javi 071383852 spodelete go postov . Bidejki nekoj sigurno go bara.

 Фотографија на Ivica Dukatka Tosevski.Извор фб објава на Ивица Тошевски
Share Button

уредник

Related Posts

Create AccountLog In Your Account