Почина затвореник од затворот Идризово

Share Button

В.К.(46) од Скопје– осуденик од Казнено поправна установа Идризово починал синоќа околу полноќ во ГОБ „8-ми Септември“, информираат од полицијата.

По наредба на јавен обвинител телото на починатиот е дадено на обдукција.

уредник

Related Posts

Полицијата гони неколку лица за случајот со малолетничката од „25 Мај“

Коментарите се исклучени на Полицијата гони неколку лица за случајот со малолетничката од „25 Мај“

Create AccountLog In Your Account