Граду мој тажен пак не си му важен?

Share Button

Фотографиите се превземани од битолски групи  кои граѓани ги објавувале во

овој месец и претходниот

Фотографија на Anica M Gurovska.

Фотографија на Mihajlo Talevski.

Фотографија на Robert Bojoski.

 

Фотографија на Благојче Ѓоргиевски.

Фотографија на Natasa Todorovska.

Фотографија на Zoran Pavlovski.

 

уредник

Related Posts

Собранието на Република Македонија е на пауза која ќе трае еден час

Коментарите се исклучени на Собранието на Република Македонија е на пауза која ќе трае еден час

Уште еден член на Антикорупциска поднесе оставка

Коментарите се исклучени на Уште еден член на Антикорупциска поднесе оставка

Рангелова жестоко кон Царовска:Поднесете оставка не само фаци да ми правите.Tри дечиња од „25 Мај“беа силувани а вие само смејте се

Коментарите се исклучени на Рангелова жестоко кон Царовска:Поднесете оставка не само фаци да ми правите.Tри дечиња од „25 Мај“беа силувани а вие само смејте се

Create AccountLog In Your Account