Изчезна 20- годишна девојка

Share Button

Вчера во 10 часот и 50 минути во Полициска станица Тетово, 57- годишниот С.М од Тетово пријавил дека на 12.08.2017 година во 11 часот и 45 минути во непознат правец се оддалечила неговата ќерка 20- годишна Т.М.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

уредник

Related Posts

Create AccountLog In Your Account