Битола се зави во црнина, згасна уште еден млад живот !Почина Николче Колев кој боледуваше од карцином

Share Button

Само по еден ден откако  почина младиот битолчанец Гоце Марковски , градот изгуби уште едно младо дете.

Image result for николче колев

 

Денеска почина Николче Колев, 21-годишниот битолчанец кој боледуваше од карцином на сврзно и меко ткиво.

Почивај во мир

уредник

Related Posts

Заев: Монтруозноста во ЈУ „25 Мај“ мора да се казни најстрого

Коментарите се исклучени на Заев: Монтруозноста во ЈУ „25 Мај“ мора да се казни најстрого

ШАНЕЛ ГО СТРЕСЕ ШИРОК СОКАК СО МАНЕКЕНКИТЕ И МАНЕКЕНИТЕ(фотогалерија)

Коментарите се исклучени на ШАНЕЛ ГО СТРЕСЕ ШИРОК СОКАК СО МАНЕКЕНКИТЕ И МАНЕКЕНИТЕ(фотогалерија)

Create AccountLog In Your Account