НАЈНОВО :

Битолска зграда ја направија скопска, што се нема и по интернет порталите

Share Button

Битолската зграда , фотографија од кај Декорпод во Битола која што беше неодамна објавена во битолска група на Фејсбук денеска е објавена и на интернет портал. Насловот на фотографијата е -Шокантен настан утрово можеше да се види во Скопје: Погледнете што прави ова детенце на терасата (ФОТО) .

уредник

Related Posts

Македонската Влада наскоро со тријазичен сајт – македонски, албански и англиски

Коментарите се исклучени на Македонската Влада наскоро со тријазичен сајт – македонски, албански и англиски

Студентски собир во Битола против промената на името и воведување на „предлог-законот за употреба на јазиците

Коментарите се исклучени на Студентски собир во Битола против промената на името и воведување на „предлог-законот за употреба на јазиците

Create AccountLog In Your Account