Во Битола коњи во Скопје овци

Share Button

Една фотографија – милион зборови.Првата е скопска фотографија.Направена утрово во скопска Автокоманда. Објавена на твитер, а под неа коментари не шега дека човекот ги носи овците на систематски преглед.

Оваа фотографија , со коњите е битолска.Битолчани во коментари на шала велат дека одат коњите во посета имајќи  во предвид дека фотографијата е  кај битолската болница

.

уредник

Related Posts

ГДУ Битола со акцијата:Ја будиме дамата која удобно спие во својата фотелја

Коментарите се исклучени на ГДУ Битола со акцијата:Ја будиме дамата која удобно спие во својата фотелја

Create AccountLog In Your Account