Месец: м.г

Одличен предлог од Виктор Илиев за уредување на реката Драгор

Share Button

Поинаку Токму сега · Одличен предлог од Виктор Илиев за уредување на реката Драгор. #poinaku

БИТОЛЧАНКАТА КОЈА БЕШЕ ПРИЈАВЕНА ЗА ИСЧЕЗНАТА, ПРОНАЈДЕНА Е ВО ПРОБИШТИП

Share Button

Во врска со настан „исчезнато лице“ од Билтенот од 29 септември 2017 година, лицето М.Р.

СОБОРОТ НА СИТЕ МАКЕДОНСКИ СВЕТИТЕЛИ ПРАВОСЛАВНИТЕ ХРИСТИЈАНИ ЌЕ ГО ПРАЗНУВААТ УТРЕ

Share Button

БИТОЛСКИОТ ДРАГОР ЈА ПРОМЕНИ БОЈАТА.ГРАЃАНИТЕ СО ФОТОГРАФИИ ОД ДРАГОРОТ

Share Button

Почина родилка во тетовска болница, новороденчето во неизвесна состојба хоспитализирано на Детската клиника

Share Button

Родилка почина синоќа околу полноќ во Клиничката болница во Тетово, бебето во тешка состојба итно

ВО НИТУ ЕДЕН ГРАД ВО СВЕТОТ НЕМА ПАРКИНГ СРЕД ПЛОШТАД,ОСВЕН ВО БИТОЛА

Share Button

Filip Gjorshevski пред 3 часа · Деновиве предизборно сме преплавени со големи планови за малите

Страшна сообраќајка утрово во Македонија – излетале од пат, двајца повредени

Share Button

Возач на автомобил и неговата сопатничка утрово се пренесени на скопските клиники со тешки телесни

УТРЕ ГИ ПРАЗНУВАМЕ СВЕТИТЕ МАЧЕНИЧКИ ВЕРА,ЉУБОВ, НАДЕЖ И МАЈКА ИМ СОФИЈА

Share Button

Информацијата за смртоносниот „парацетамол“ е лажна, велат од Министерството за здравство

Share Button

Информацијата што се прошири на социјалните мрежи за смртоносен „парацетамол“ е лажна и непроверена, објави

Манастир Света Богородица Пречиста Кичевска

Share Button

  КАКО ДА СТИГНЕТЕ ДО ПРЕЧИСТА Манастирот посветен на Св. Богородица – Пречиста или попозната

ПОЛИЦИЈАТА ВО ПОТРАГА ПО 32 ГОДИШНА БИТОЛЧАНКА КОЈА Е ПРИЈАВЕНА ЗА ИСЧЕЗНАТА

Share Button

Архиерејска вечерна богослужба во Крстоар Битолско храм Свети Христофор

Share Button

Празнична Крстовденска Света Архиерејска Вечерна Богослужба во храмот Свети Христофор – Крстоарски манастир во село

СВР Битола поднесе кривична пријава.Доктор давал метадони без документација

Share Button

СВР Битола поднесе кривична пријава против А.Д.(66) од Скопје, сопственик и управител на приватна здравствена

Живеат , напредуваат на сметка на другите, без око да им трепне

Share Button

Неретко кога страдалници ќе ни се обратат по којзнае кој пат за помош, ќе прозбори

Нема министер. Раат се.Болница 8 Септември. Сликано во 19.25

Share Button

Vladimir Petreski додаде 5 нови фотографии. пред 3 часа ·  Болница 8 Септември. Сликано во 19.25. Први спрат