Комбе влета во кабина на патарината Глумово

Share Button

Комбе со скопски регистерски ознаки денес околу 13 часот удрило во кабина на патарината Глумово пред Скопје. Од полицијата за Курир информираат дека полициски, противпожарни и екипи на Итна медицинска помош се на терен, по што се очекуваат повеќе детали.

ФОТО: Ѕид на сообраќајниот срам

уредник

Related Posts

Градина од марихуана во станот: Падна дилер на дрога во Скопје(галерија)

Коментарите се исклучени на Градина од марихуана во станот: Падна дилер на дрога во Скопје(галерија)

Битолчанец повреден додека гасел пожар во својот дом

Коментарите се исклучени на Битолчанец повреден додека гасел пожар во својот дом

Струшки средношколец силуван од сооученик

Коментарите се исклучени на Струшки средношколец силуван од сооученик

Во Неготино пронајдени и одземени се 1,5 килограми наркотична дрога марихуана,20 таблети екстази, 36 шишиња метадон, како и околу 10 грама кокаин , околу 110 грама хероин

Коментарите се исклучени на Во Неготино пронајдени и одземени се 1,5 килограми наркотична дрога марихуана,20 таблети екстази, 36 шишиња метадон, како и околу 10 грама кокаин , околу 110 грама хероин

Тешка кражба во тобако продавница во Битола

Коментарите се исклучени на Тешка кражба во тобако продавница во Битола

Таксист во Битола допирал малолетно девојче по градите додека се возело во такси возилото

Коментарите се исклучени на Таксист во Битола допирал малолетно девојче по градите додека се возело во такси возилото

Create AccountLog In Your Account