Мртов маж пронајден во хотелска соба

Share Button

Педесет и петгодишен маж бил пронајден мртов во соба во хотел крај патот Гостивар-Кичево.

Мртов маж пронајден во хотелска соба

Според информациите на МВР, вчера околу 16.30 часот во хотел лоциран на магистралниот пат Гостивар-Кичево, во собата каде што престојувал како гостин, бил пронајден починат А.Ф. (55) од село Одри, Тетовско.

„Смрт без видливи траги на насилство констатирала екипа на итната медицинска помош од Гостивар. Увид на местото на настанот извршила екипа од Полициска станица Гостивар, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот било дадено за обдукција“, велат од МВР.

Полицијата презема мерки за целосно расчистување на случајот.

уредник

Related Posts

Прилепчанката која 6 месеци се водеше за исчезната, вчера пронајдена во Скопје

Коментарите се исклучени на Прилепчанката која 6 месеци се водеше за исчезната, вчера пронајдена во Скопје

Двајца повредени во сообраќајна несреќа на патот Прилеп-Битола

Коментарите се исклучени на Двајца повредени во сообраќајна несреќа на патот Прилеп-Битола

Битолчанец (23) живеел вонбрачно со дете (15), доби кривична пријава

Коментарите се исклучени на Битолчанец (23) живеел вонбрачно со дете (15), доби кривична пријава

Повредениот се бори за живот по пукањето во Мала Речица

Коментарите се исклучени на Повредениот се бори за живот по пукањето во Мала Речица

Опожареното „БМВ“ било во сопственост на син на познат скопски бизнисмен

Коментарите се исклучени на Опожареното „БМВ“ било во сопственост на син на познат скопски бизнисмен

СОПСТВЕНИКОТ НА ПОРТАЛОТ МАКТЕЛ САШЕ ИВАНОСКИ ЛУДУВАЛ НИЗ ОХРИД БЕЗ ВОЗАЧКА ДОЗВОЛА И ФАЛСИФИКУВАНО ВОЗИЛО!

Коментарите се исклучени на СОПСТВЕНИКОТ НА ПОРТАЛОТ МАКТЕЛ САШЕ ИВАНОСКИ ЛУДУВАЛ НИЗ ОХРИД БЕЗ ВОЗАЧКА ДОЗВОЛА И ФАЛСИФИКУВАНО ВОЗИЛО!

Create AccountLog In Your Account