Михајловски: 11 деца починаа по болници за 10 дена, тие се секираат за детето што се онесвести

Михајловски: 11 деца починаа по болници за 10 дена, тие се секираат за детето што се онесвести

Share Button

ФБ статус на Тони Михајловски)

11 деца починаа по болници за 10 дена, они се секираат за детето што се онесвести..само така…така треба…

уредник

Related Posts

Мицкоски: Одложувањето на датумот значи катастрофа, Димитров да си поднесе оставка

Коментарите се исклучени на Мицкоски: Одложувањето на датумот значи катастрофа, Димитров да си поднесе оставка

Create AccountLog In Your Account