Моштите на Света Петка (фото)

Share Button

Фотографија на Sveti Vasilije - Čudotvorac Ostroški.

уредник

Related Posts

Утре се празнува: Сретение Господово

Коментарите се исклучени на Утре се празнува: Сретение Господово

Утрово во битолската црква посветена на Св Недела, Духовден – Света архиерејска Божествена Литургија

Коментарите се исклучени на Утрово во битолската црква посветена на Св Недела, Духовден – Света архиерејска Божествена Литургија

Денеска е Велики Четврток

Коментарите се исклучени на Денеска е Велики Четврток

Create AccountLog In Your Account