Се запалил скопски ресторан – причините се уште не се познати

Share Button

Утрово во 03 часот и 20 минути на булеварот „Христијан Тодоровски Карпош“ во Скопје, од засега непознати причини, избувнал пожар во угостителски објект, сопственост на 52-годишниот С.Љ. од Скопје.

Од страна на екипа од Бригадата за противпожарна заштита, пожарот бил изгаснат.

Увид ќе се врши во текот на денешниот ден.

уредник

Related Posts

Струмичанец заработи кривична, имал сексуален однос со 13-годишно девојче

Коментарите се исклучени на Струмичанец заработи кривична, имал сексуален однос со 13-годишно девојче

На патот Прилеп-Градско кај Камен дол се преврти камион

Коментарите се исклучени на На патот Прилеп-Градско кај Камен дол се преврти камион

Удрил куче и паднал на коловозот – Повреден мотоциклист во Битола

Коментарите се исклучени на Удрил куче и паднал на коловозот – Повреден мотоциклист во Битола

Сообраќајка се случила попладнево на патот Битола- Прилеп,смачкан автомобил и превртен камион

Коментарите се исклучени на Сообраќајка се случила попладнево на патот Битола- Прилеп,смачкан автомобил и превртен камион

Битола:Хигиеничар истепал 14 годишник во училиште

Коментарите се исклучени на Битола:Хигиеничар истепал 14 годишник во училиште

Create AccountLog In Your Account