Ретро објава: Герила акција во Битола (фото)18 мај 2016

Share Button

Фотографија на Blagojche Koteski.

18 мај 2016

Фотографија на Зоран Христовски.

 

уредник

Related Posts

Заев: Монтруозноста во ЈУ „25 Мај“ мора да се казни најстрого

Коментарите се исклучени на Заев: Монтруозноста во ЈУ „25 Мај“ мора да се казни најстрого

Уште еден член на Антикорупциска поднесе оставка

Коментарите се исклучени на Уште еден член на Антикорупциска поднесе оставка

Create AccountLog In Your Account