Погледнете,Велес наплатна рампа

Share Button

Veles naplatana rampa spavas li mirno ministeruu za transport I vrski ebate drzavata uste naplakjaaat ccc c c c

Фотографија на Филип Атанасовски.

Фотографија на Филип Атанасовски.

уредник

Related Posts

Продолжуваат повиците за протести против Законот за јазиците

Коментарите се исклучени на Продолжуваат повиците за протести против Законот за јазиците

ВТОР ДЕН ОД РАБОТНАТА ПОСЕТА НА ГДУ ВО БРИСЕЛ

Коментарите се исклучени на ВТОР ДЕН ОД РАБОТНАТА ПОСЕТА НА ГДУ ВО БРИСЕЛ

Create AccountLog In Your Account