Исчезнаа жена од Виница и девојка од Скопје

Share Button

Девојка од Скопје и жена од Виница се пријавени за исчезнати вчера.

В.К.(44) пријавил дека на 14 септември од домот во непознат правец се оддалечила неговата 16-годишна ќерка, која била со нарушено ментално здравје.

Љ.М. од Виница (65) пријавил дека на 13 септември од домот во непознат правец се оддалечила неговата сопруга С.М. (47).

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицата.

уредник

Related Posts

Кривични пријави за кражби во продавници за оружје

Коментарите се исклучени на Кривични пријави за кражби во продавници за оружје

Силувачот поради кој девојчето од „25 Мај“ заврши онесвестена во болница, го признал делото

Коментарите се исклучени на Силувачот поради кој девојчето од „25 Мај“ заврши онесвестена во болница, го признал делото

Create AccountLog In Your Account