НАЈНОВО :

АВИОНИ ГО ГАСНАТ ПОЖАРОТ НА ПЕЛИСТЕР (фото од терен + видео)

Share Button

Според наши сознанија 3 авиони се во акција и го гаснат пожарот на Пелистер

Фотографија на Jove Misevski.

уредник

Related Posts

Шаќири ја напушта функцијата, вели дека медиумите во Македонија кренале преголема врева за ова назначување

Коментарите се исклучени на Шаќири ја напушта функцијата, вели дека медиумите во Македонија кренале преголема врева за ова назначување

Create AccountLog In Your Account