Маж од битолско починал вчера на клупите пред Градската болница Св. Наум Охридски

Share Button

Шеесет и шест годишен маж од битолско починал вчера утрината на клупите пред Градската болница „Св. Наум Охридски“.

Од полицијата денес информираат дека случајот кај нив бил пријавен вчера околу 13:10 часот. Според пријавата М.Ц. (66) утрото околу 9:40 часот ненадејно починал на клупите пред болницата.

Телото на починатиот е предадено на обдукција, по што се очекува да бидат познати причините за смртта.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

уредник

Related Posts

Полицаец лишен од слобода – пијан, физички ја нападнал својата сопруга а таа паднала во бессознание

Коментарите се исклучени на Полицаец лишен од слобода – пијан, физички ја нападнал својата сопруга а таа паднала во бессознание

Кичевчанец се обидел да силува шестгодишно девојче

Коментарите се исклучени на Кичевчанец се обидел да силува шестгодишно девојче

Запален автомобил на пратеничка од СДСМ, полицијата цела ноќ дежурала пред домови на пратеници

Коментарите се исклучени на Запален автомобил на пратеничка од СДСМ, полицијата цела ноќ дежурала пред домови на пратеници

Повредениот се бори за живот по пукањето во Мала Речица

Коментарите се исклучени на Повредениот се бори за живот по пукањето во Мала Речица

Create AccountLog In Your Account