НАЈНОВО :

НП ПЕЛИСТЕР СО БЛАГОДАРНОСТ ДО СИТЕ КОИ ГО ГАСНЕЈА ПОЖАРОТ

Share Button

Почитувани, Во името на НП Пелистер посебна благодарност за помошта при гаснењето на пожарот изразуваме до сите, кои по службена должност и/или по приватна иницијатива зедоја учество и несебично се потрудија да се зачува и заштити Пелистер!

уредник

Related Posts

Се урна грчки воен авион

Коментарите се исклучени на Се урна грчки воен авион

Create AccountLog In Your Account