Ден: д.м.г

На паркинг во центарот на Битола

Share Button

извор Мотика

На Фејсбук креирана страница СТОП ЗА ГЛАСНАТА МУЗИКА ВО БИТОЛА

Share Button

Браќа близнаци од Македонија, посвоени во различни фамилии, се сретнале на патување!

Share Button

Вака секогаш да ве има низ градот помеѓу граѓаните

Share Button

Денеска на фб оваа фотографија се споделува а наш коментар би бил Нека остане фотографијата

Каролина не издржа: Се пресоблече во кус невестински фустан и запеја!

Share Button

Вакво Југо само во Битола е едно нема друго!Монстер Траснпортер Југо

Share Button

Ццц….! Кантите па кантите:)

Share Button

Колата е малку расипана – Оди исто како битолскиот автобус 🙂

Share Button

Ѕвездите ги видовте сега да напишеме: Во Битола отворен фестивалот „Браќа Манаки“

Share Button

Со македонската премиера на краткиот филм „Крајот на времето“ на режисерот Милчо Манчевски, вечерва во

ФОТО: Каролина Гочева блесна во венчаница

Share Button

Расте цената на пченицата, можно е поскапување на лебот

Share Button

Експерти ќе одлучуваат дали треба да се гради новата зграда за интерни клиники во Клиничкиот центар

Share Button

ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА ВО ЖИВО ОД БИТОЛА (видео)

Share Button

Грабната малолетна средношколка пред училиштето во Куманово

Share Button

МИЛЕВСКИ:Владимир, Слободан, Славица ќе останат само темна страна од еден темен период на историјата на нашиот град

Share Button

Goran Milevski пред 23 часа ·