НА БИТОЛСКА СВАДБА НЕВЕСТАТА ГО ФРЛИ БИДЕРМАЕРОТ , ТОЈ СЕ ЗАКАЧИ НА ЛУСТЕРОТ(ФОТО)

Share Button

Фотографија на Jovce Talevski.

уредник

Related Posts

Рангелова жестоко кон Царовска:Поднесете оставка не само фаци да ми правите.Tри дечиња од „25 Мај“беа силувани а вие само смејте се

Коментарите се исклучени на Рангелова жестоко кон Царовска:Поднесете оставка не само фаци да ми правите.Tри дечиња од „25 Мај“беа силувани а вие само смејте се

Create AccountLog In Your Account