На паркинг во центарот на Битола

Share Button

Image result for смешни слики битола

извор Мотика

уредник

Related Posts

Петре, добро е, се навикнавме!

Коментарите се исклучени на Петре, добро е, се навикнавме!

Собранието на Република Македонија е на пауза која ќе трае еден час

Коментарите се исклучени на Собранието на Република Македонија е на пауза која ќе трае еден час

Цветковски останува директор на МРТВ

Коментарите се исклучени на Цветковски останува директор на МРТВ

Чајот од магдонос има лековита моќ

Коментарите се исклучени на Чајот од магдонос има лековита моќ

Create AccountLog In Your Account