ФОТО: Каролина Гочева блесна во венчаница

Share Button

Долго очекувана свадба на македонската естрада конечно започна Каролина Гочева денес се мажи за својот избраник Михаил Корубин.

уредник

Related Posts

Бочварски постојано помеѓу своите сограѓани

Коментарите се исклучени на Бочварски постојано помеѓу своите сограѓани

Create AccountLog In Your Account