Во Битола натпревар по модерен танц

Share Button

Во спортската сала Павел Шатев бодовен натпревар во латино американски и стандардни танци во организација на ТСК Степ Ап – Битола.

информативна објава

уредник

Related Posts

МТСП ќе поднесе кривична пријава против 11 лица од надлежните установи во врска со случајот Р.И.

Коментарите се исклучени на МТСП ќе поднесе кривична пријава против 11 лица од надлежните установи во врска со случајот Р.И.

Уште еден член на Антикорупциска поднесе оставка

Коментарите се исклучени на Уште еден член на Антикорупциска поднесе оставка

Повозрасен битолчанец синоќа си исчисти пред својата куќа – ѓубрето го остави кај Драгорот а контејнерите празни

Коментарите се исклучени на Повозрасен битолчанец синоќа си исчисти пред својата куќа – ѓубрето го остави кај Драгорот а контејнерите празни

Петиција против законот за јазици

Коментарите се исклучени на Петиција против законот за јазици

Create AccountLog In Your Account