Тешка сообраќајка кај Стража: Камион излетал од патот сообраќајот блокиран (фото)

Share Button

Тешка сообраќајка предмалку се случила кај Стража. Камион излета од патот, а автомобилот е целосно смачкан. Сообраќајот се одвива отежнато а една лента е блокирана. Сеуште нема информации за повредени а увидот сеуште трае. Повеќе информации наскоро.

уредник

Related Posts

Тешка сообраќајна несреќа – двајца битолчани итно пренесени во болница

Коментарите се исклучени на Тешка сообраќајна несреќа – двајца битолчани итно пренесени во болница

Со “Голф” паднал во Маркова река

Коментарите се исклучени на Со “Голф” паднал во Маркова река

Уапсен педофил во Битола

Коментарите се исклучени на Уапсен педофил во Битола

Драма во тетовското Ларце: Полицијата застрела лице со потерница, кое врз нив фрлило рачна бомба

Коментарите се исклучени на Драма во тетовското Ларце: Полицијата застрела лице со потерница, кое врз нив фрлило рачна бомба

Доцна синоќа запалена викендицата на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ во Прилеп

Коментарите се исклучени на Доцна синоќа запалена викендицата на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ во Прилеп

Create AccountLog In Your Account