Млад скопјанец пронајден мртов во џип оставен во сервис за автостакла

Share Button
Вчера околу 12.40 часот во Единица за информации и команда Скопје, М.П. пријавил дека во сервис за автомобилско стакло на ул. „Босна и Херцеговина“, во патничко возило „Ленд-Ровер“ со светиниколски регистарски ознаки бил пронајден починат Ј.Д. (37) од населба Радишани Скопје.

По наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот било дадено на обдукција.

уредник

Related Posts

Синоќа во Преспа запален автомобилот на Хари Локвенец

Коментарите се исклучени на Синоќа во Преспа запален автомобилот на Хари Локвенец

Драма во тетовското Ларце: Полицијата застрела лице со потерница, кое врз нив фрлило рачна бомба

Коментарите се исклучени на Драма во тетовското Ларце: Полицијата застрела лице со потерница, кое врз нив фрлило рачна бомба

Молотов коктел врз џипот на Љупчо Тодоровски – Радникот ?!

Коментарите се исклучени на Молотов коктел врз џипот на Љупчо Тодоровски – Радникот ?!

Create AccountLog In Your Account