Вандализам низ градското битолско шеталиште (фото)

Share Button

Фотографија на Oliver Gele Tanasovski.

Фотографија на Oliver Gele Tanasovski.

уредник

Related Posts

Денеска протест и против извршителите

Коментарите се исклучени на Денеска протест и против извршителите

Јоци за битолската градоначалничка и нејзиниот брат: ВМРО падна, вие многу побрзо

Коментарите се исклучени на Јоци за битолската градоначалничка и нејзиниот брат: ВМРО падна, вие многу побрзо

Create AccountLog In Your Account