Пријавено за исчезнато 15-годишно девојче од Куманово

Share Button

Петнаесетгодишно девојче од Куманово вчера го напуштило дома и се оддалечило во непознат правец.

МВР соопшти дека случајот во СВР Куманово во 15 часот го пријавила Ф.С. (38) од Тетово со престојувалиште на ул. „Средорек“ во Куманово.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето

 

уредник

Related Posts

Скопјанец чекал на семафор – излегле од возило и го претепале

Коментарите се исклучени на Скопјанец чекал на семафор – излегле од возило и го претепале

Полицијата гони неколку лица за случајот со малолетничката од „25 Мај“

Коментарите се исклучени на Полицијата гони неколку лица за случајот со малолетничката од „25 Мај“

Пијан му влегол дома и со секира му се заканувал пред жената и децата – драма во Битола

Коментарите се исклучени на Пијан му влегол дома и со секира му се заканувал пред жената и децата – драма во Битола

Повредениот се бори за живот по пукањето во Мала Речица

Коментарите се исклучени на Повредениот се бори за живот по пукањето во Мала Речица

Сообраќајка на обиколницата околу Скопје, едно лице починало на лице место

Коментарите се исклучени на Сообраќајка на обиколницата околу Скопје, едно лице починало на лице место

Create AccountLog In Your Account