НАЈНОВО :

ПОЛИЦИЈАТА ВО ПОТРАГА ПО 32 ГОДИШНА БИТОЛЧАНКА КОЈА Е ПРИЈАВЕНА ЗА ИСЧЕЗНАТА

Share Button

Во СВР Битола вчера околу пет часот попладне, лицето Р.Р. (41) пријавило дека на 27 септември годинава во периодот меѓу 14:00 и 15:00 часот, неговата сопруга М.Р. (32) се оддалечила во непознат правец.

Од полицијата информираат дека во моментов преземаат мерки за пронаоѓање на жената.

Image result for свр битола

уредник

Related Posts

Create AccountLog In Your Account