На некои луѓе треба да им се забранат сајтовите за запознавање.Урнебес

Share Button

Кога сакаме некому да му се допаднеме дваме се од себе да изгледаме совршено. Но не и овие фотографии објавени на сајт за запознавање  

Share Button

Share Button

Share Button

Share Button

Share Button

Со концерт на српскиот камерен оркестар „Св. Ѓорѓе“ од Белград и македонскиот виолинист Костадин Богданоски, вечерва (понеделник, 2 октомври) во Битола ќе почне 26-от Интернационален фестивал на класична музика „Интерфест“.

Share Button

Share Button

Со последната одлука на регулаторната комисија за енергетика донесена пред две недели, дизелот поскапе за денар и половина, бензините поскапеа за половина денар.

Create AccountLog In Your Account