Запален џипот на таткото на Боки 13

Share Button

На улицата „Варшавска“ во Тафталиџе околу 2 часот по полноќ каде што живеат родителите на Бојан Јовановски, познат како Боки 13, од засега непознати причини, според полицијата се запалил џип „БМВ 5“ на неговиот татко.

Пожарот ги разбудил соседите, се слушнала и екпсплозија, а предизвикал и голема материјална штета.

уредник

Related Posts

Силувано 11 годишно девојче од старец во Охрид, вечерва тој е приведен

Коментарите се исклучени на Силувано 11 годишно девојче од старец во Охрид, вечерва тој е приведен

Исчезнаа две малолетни сестри во Скопје

Коментарите се исклучени на Исчезнаа две малолетни сестри во Скопје

СОПСТВЕНИКОТ НА ПОРТАЛОТ МАКТЕЛ САШЕ ИВАНОСКИ ЛУДУВАЛ НИЗ ОХРИД БЕЗ ВОЗАЧКА ДОЗВОЛА И ФАЛСИФИКУВАНО ВОЗИЛО!

Коментарите се исклучени на СОПСТВЕНИКОТ НА ПОРТАЛОТ МАКТЕЛ САШЕ ИВАНОСКИ ЛУДУВАЛ НИЗ ОХРИД БЕЗ ВОЗАЧКА ДОЗВОЛА И ФАЛСИФИКУВАНО ВОЗИЛО!

СВР Битола поднесе кривична пријава против едно лице, осомничено за троговија со дрога

Коментарите се исклучени на СВР Битола поднесе кривична пријава против едно лице, осомничено за троговија со дрога

Create AccountLog In Your Account