(ФОТО) Запалена куќата на кандидатот за градоначалник на Ѓорче Петров – Кендо

Share Button

Утрово запалена куќата на кандидатот за градоначалник на Ѓорче Петров Владо Мисајловски.

 

уредник

Related Posts

Адвокатката Софија Бојковска со нови детали во врска со случајот со девојчето штитеник од „25 Мај“

Коментарите се исклучени на Адвокатката Софија Бојковска со нови детали во врска со случајот со девојчето штитеник од „25 Мај“

Со 64 гласови „за“, без против и воздржани донесен Законот за јазици

Коментарите се исклучени на Со 64 гласови „за“, без против и воздржани донесен Законот за јазици

Полиција и претрес во домот на Стевчо Јакимовски, можно е и да биде приведен

Коментарите се исклучени на Полиција и претрес во домот на Стевчо Јакимовски, можно е и да биде приведен

Обвинителството отвора истрага за полицајката и пајакот

Коментарите се исклучени на Обвинителството отвора истрага за полицајката и пајакот

Create AccountLog In Your Account