НАЈНОВО :

Храм во Битола, Пресвета Богородица,убавина и рај за душата

Share Button

Фотографија на Stojcevski Pece.

Фотографија на Stojcevski Pece.

Фотографија на Stojcevski Pece.

уредник

Related Posts

Денес е пренос на моштите на Светиот отец Николај- Мирликискиот чудотворец

Коментарите се исклучени на Денес е пренос на моштите на Светиот отец Николај- Мирликискиот чудотворец

Во манастирот „Свети Георгиј Победоносец“ во Рајчица се одбележа празникот

Коментарите се исклучени на Во манастирот „Свети Георгиј Победоносец“ во Рајчица се одбележа празникот

Create AccountLog In Your Account