Домашни притвори за осомничените за злоупотреба при распределба земјоделски субвенции

Share Button

Share Button

По барање на обвинителството и со судски налог, а со асистенција на полицијата, социјални работници доцна попладнево влегоа во станот на ул. Димче Лахчански каде мајка цели 13 години ги чувала двете ќерки во изолација. Овој пат влегувањето било со кршење на вратата. Со медицински возила биле пренесени в болница. Минатиот месец социјални работници од
Complete Reading

Share Button

Share Button

Share Button

Share Button

Share Button

Share Button

Create AccountLog In Your Account