Денеска состојбата на обиколницата кај Битола (фото)

Share Button

Фотографија на Igor Jovanceski.

Фотографија на Рубин Ѓеровски.

уредник

Related Posts

Претседателот Иванов нема намера да го потпише указот за Законот за јазици – Без негов потпис, нема Закон !

Коментарите се исклучени на Претседателот Иванов нема намера да го потпише указот за Законот за јазици – Без негов потпис, нема Закон !

Собранието го врати сајтот на македонски

Коментарите се исклучени на Собранието го врати сајтот на македонски

Create AccountLog In Your Account