Силувал девојка во мотел во кумановско

Share Button

21-годишно момче со живеалиште во Австрија силувало девојка во мотел во село Проевце, кумановско.

СВР Куманово поднесе кривична пријава против А.А. (21), со живеалиште во Австрија, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „силување”.

Пријавениот на 8 август околу 09.30 часот во соба во мотел во село Проевце, кумановско, побарал од Љ.С. (21) од село Ваксинце да имаат интимни односи, но таа не прифатила. Потоа А.А. без согласност од Љ.С., со употреба на сила, започнал насилен сексуален однос.

уредник

Related Posts

Кумановец кој беше пријавен за исчезнат е пронајден

Коментарите се исклучени на Кумановец кој беше пријавен за исчезнат е пронајден

Утре Основачко собрание на политичката партија Граѓанско Демократска Унија (ГДУ)

Коментарите се исклучени на Утре Основачко собрание на политичката партија Граѓанско Демократска Унија (ГДУ)

Битолчанец (23) живеел вонбрачно со дете (15), доби кривична пријава

Коментарите се исклучени на Битолчанец (23) живеел вонбрачно со дете (15), доби кривична пријава

Create AccountLog In Your Account