ВИДЕО: Голем пожар во Куманово

Share Button

Голем пожар во моментов гори во Куманово, а според нашите информации пожарот зафатил дел од имотно правниот општински сектор на општината Куманово, додека во подземјето на овој објект се наоѓа и познат кумановски ресторан.

Повеќе информации очекувајте наскоро…

уредник

Related Posts

Некаде “горна” Битола…

Коментарите се исклучени на Некаде “горна” Битола…

Реакција на претседателот на ГДУ, Петар Колев

Коментарите се исклучени на Реакција на претседателот на ГДУ, Петар Колев

Вартоломеј: Само Вселенската патријаршија е мајка црква

Коментарите се исклучени на Вартоломеј: Само Вселенската патријаршија е мајка црква

Create AccountLog In Your Account