ВИДЕО: Ќе мислите дека е Бејрут – вака изгледа патот Ресен-Битола

Share Button

Видеото е снимено пред 2-3 дена на патот Битола – Ресен. Како сцена од апокалиптичен филм.

Ova ne e normalno……Makedonijo…………

Публикувахте от Miki Kristina Kuzevski в 8 октомври 2017 г.

изворhttp://zase.mk/

 

уредник

Related Posts

АМСМ: Нормализиран сообраќајот на речиси сите патни правци во државата

Коментарите се исклучени на АМСМ: Нормализиран сообраќајот на речиси сите патни правци во државата

Талевска доби условна казна и обврска да го плати затаениот данок

Коментарите се исклучени на Талевска доби условна казна и обврска да го плати затаениот данок

МВР:Лага е дека на граничниот премин Богородица е поставено знамето на Република Албанија

Коментарите се исклучени на МВР:Лага е дека на граничниот премин Богородица е поставено знамето на Република Албанија

Што прават вака луѓево, откако седнаа во фотелји во Струмица почнаа и пат да затвораат , срамота!

Коментарите се исклучени на Што прават вака луѓево, откако седнаа во фотелји во Струмица почнаа и пат да затвораат , срамота!

Create AccountLog In Your Account