Само во Битола: Го врзал точакот, најмил и обезбедување и пак му го украле седиштето :)

Share Button

Автор: Битолчанка

уредник

Related Posts

Се урна руски хеликоптер

Коментарите се исклучени на Се урна руски хеликоптер

ДУИ се огласи по инцидентот во Мала Речица

Коментарите се исклучени на ДУИ се огласи по инцидентот во Мала Речица

Народниот правобранител: Надлежните да преземат мерки и да обезбедат училишта без насилство

Коментарите се исклучени на Народниот правобранител: Надлежните да преземат мерки и да обезбедат училишта без насилство

Create AccountLog In Your Account