НАЈНОВО :

Скопјанец пријавен за исчезнат

Share Button

Синоќа во 23.00 часот Г.М.(23) од Скопје пријави дека вчера во 06.00 часот од домот во непознат правец се оддалечил неговиот татко В.М.(54).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

уредник

Related Posts

Фатен разбојник што извршил шест разбојништва во банки и казино

Коментарите се исклучени на Фатен разбојник што извршил шест разбојништва во банки и казино

Драма во Битола: Девојка ги тепала братот и таткото – и полицајците нападнати завршиле во болница

Коментарите се исклучени на Драма во Битола: Девојка ги тепала братот и таткото – и полицајците нападнати завршиле во болница

Create AccountLog In Your Account