Скопјанец пријавен за исчезнат

Синоќа во 23.00 часот Г.М.(23) од Скопје пријави дека вчера во 06.00 часот од домот во непознат правец се оддалечил неговиот татко В.М.(54).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Share Button

уредник

Create Account



Log In Your Account