Кичевчанец пронајден мртов во својот дом со модринки на вратот, обвинителот веднаш побара обдукција

Share Button

Синоќа околу 19,00 часот во Кичево на ул.„11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П.(42).

Share Button

Share Button

Create AccountLog In Your Account