Ден: д.м.г

Кичевчанец пронајден мртов во својот дом со модринки на вратот, обвинителот веднаш побара обдукција

Share Button

Синоќа околу 19,00 часот во Кичево на ул.„11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

Share Button

АВМУ: Прекршочни постапки против телевизите „Алфа“, „Компани 21- М“ и „Стар“

Share Button