Битолчанец пронајден мртов во бунар

Битолчанец пронајден мртов во бунар

Share Button
Шеесет годишниот битолчанец К.Л. вчера околу пладне бил пронајден починат во атар на селото Братин Дол.

Смртта била констатирана од страна на лекар. Неофицијално, на телото на починатиот не биле забележани траги на насилство.

Телото е предадено на обдукција, по која се очекува да бидат познати причините за смртта и како телото на починатиот маж завршило во бунарот.

уредник

Related Posts

Прилепчанката која 6 месеци се водеше за исчезната, вчера пронајдена во Скопје

Коментарите се исклучени на Прилепчанката која 6 месеци се водеше за исчезната, вчера пронајдена во Скопје

Create Account



Log In Your Account